Nero

16.0.05000

3.4

11

Her türlü DVD ya da CDyi kaydedin

3.3M

Bu uygulamayı oyla

Karşınızda Nero'nun yeni versiyonu. Bu sefer kaydetme deneyimimizi geliştirmemize izin verecek yeni ve güçlü özelliklerle birlikte ve Cd, DVD ya da BluRay olmasının hiç bir önemi yok.

Nero belki de en meşhur CD ve DVD kaydedici olabilir ve bu bir şans değil. Nero size faydalı özellikler sunar ve her zaman kaydetme yöntemlerini geliştirir.

Bu kez, Nero 9 ile yeni bir arayüzden ve Cd ile Dvd kopyalarını her zamankinden çok daha iyi yapacak güçlü araçlardan yararlanmamızı sağlar. Arayüzü farklıdır ve Nero 8'de yer almayan bazı özellikleri içerir.

Eğer acemiyseniz, tüm süreçte size rehberlik eden sihirbazın talimatlarını takip ederek DVD ve CDlerinizi kaydedebileceksiniz.

Son olarak, eğer ileri düzeyde bir kullanıcıysanız, sihirbazı bir kenara bırakın ve Nero 10'da yer alan özelliklerin, araçların ve seçeneklerin dünyasına giriş yapın. Nero'nun kaydetmekten çok daha fazlası olduğunu söylememiz gerekiyor, çünkü fotoğraf ve video görüntüleyici, düzenleyiciler, mp3 oynatıcılar ve çok daha fazlası olduğu için tam bir multimedya çözümü haline gelmiştir.
Notlar

Deneme versiyonu AVCHD formatını oluşturmanıza ve oynamanıza izin vermez.

Kısıtlamalar

15 günlük deneme versiyonu

Uptodown X